Zor Değil Sıra Dışı Çocuk pdf oku indir

tarafından
15
Zor Değil Sıra Dışı Çocuk pdf oku indir

Genelde “zor” veya “inatçı” olarak nitelendirilen sıra dışı çocukların, yetişkinlerde değer verdiğimiz, ancak çocuklarda zorlayıcı bulduğumuz özellikleri vardır. Araştırmalar sıra dışı çocukların “daha fazla” olmaya meyilli olduğunu gösteriyor. Bu çocuklar mizaçları gereği, ortalama bir çocuktan daha yoğun, daha hassas, daha algısal, daha ısrarcıdırlar ve çok daha yavaş uyum sağlarlar.
 
Ebeveynler için en iyi yirmi kitaptan biri seçilen ve tüm dünyada bir milyondan fazla satan Zor Değil Sıra Dışı Çocuk’ta Mary Sheedy Kurcinka, gerçek yaşam öykülerinden örnekler sunarak olumlu bir bakış açısı kazandırıyor. Bu kitap sıra dışı çocuğunuzu yetiştirirken çocuğunuzu anlamanızı, olumsuz etiketlerden kurtulmanızı, sorunlarla baş etmek için planlar yapmanızı ve kendi ebeveynlik anlayışınıza daha yakından bakmanızı sağlayacak.
 

Zor Değil Sıra Dışı Çocuk isimli 456 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Mary Sheedy Kurcinka tarafından kaleme alınmış ve ALTIN KİTAPLAR yayınevinin 18.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Doğal Doğum pdf oku indir başlıklı makalemizde Doğal Doğum indir, Doğal Doğum oku ve Doğal Doğum pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Zor Değil Sıra Dışı Çocuk pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.