Zargana pdf oku indir

tarafından
7
Zargana pdf oku indir

Kimsenin birbirine bakmadığı, yalan, ihanet, şiddet, tecavüz ve acımasızlıkla yoğrulmuş, yalnızca hayallerin göz göze geldiği bir hayattan intikam almanın en iyi yolu yaşamaktır. Anlam aramak boşunadır ve her şeyin “hiç”e dönüşmesi gerekir. Henüz on ikisinde Berlin’de dört kişinin tecavüzüne uğrayan Zargana, bu olaydan sonra kendini insan sınıfından sıyırır. Ne var ki insan olmaktan uzaklaşıp “hiç”e yaklaştıkça kendisine döner; aşık olur. Parçalanmış benliğini onarmak için, başkalarının oynadığı bir “hayat oyunu”nu sahnelemeye koyulur..

Türk edebiyatında şimdiden farklılığını kanıtlamış olan Hakan Günday, Zargana’da bunca karmaşık bir öykünün altından yalın ve duru bir anlatımla kalkıyor. Hayat, varlık, hiçlik, oyun, zeka, kudret ve acizlik arasında gidip gelen bir metin.
 

Zargana isimli 208 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Hakan Günday tarafından kaleme alınmış ve DOĞAN KİTAP yayınevinin 13.02.2013 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Temizlikçi Kadınlar İçin El Kitabı pdf oku indir başlıklı makalemizde Temizlikçi Kadınlar İçin El Kitabı indir, Temizlikçi Kadınlar İçin El Kitabı oku ve Temizlikçi Kadınlar İçin El Kitabı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Zargana pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.