Zamanın Kıymeti (Genişletilmiş Baskı) pdf oku indir

tarafından
14
Zamanın Kıymeti (Genişletilmiş Baskı) pdf oku indir

Sahip olduğumuz en büyük nimetlerden biri olmasına rağmen, en kolay harcadığımız nimet hiç şüphesiz ki zamandır.  Bu eser, kum saati misali her gün eksilmeye yüz tutan hayatımızı en iyi şekilde verimli kılmanın yolunu aydınlatan bir meşale gibidir. Bunu yaparken de hayatlarını en güzel şekilde değerlendirmiş ve bizlere yüklü bir miras bırakmış İslam âlimlerinin hayatlarından ve sözlerinden bir demet sunmaktadır. Mazimizdeki güzellikleri ortaya koyan bu çalışma, vakitlerini dolu dolu geçirme hususunda herkesi teşvik etmektedir. Eserin sahibinin yetmişten fazla çalışmasının bulunması ve çağımızın en önde gelen hadisçilerinden biri olması kitabın kıymetini daha da artırmaktadır.
 

Zamanın Kıymeti (Genişletilmiş Baskı) isimli 328 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Abdulfettah Ebu Gudde tarafından kaleme alınmış ve TAKDİM yayınevinin 07.05.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Korkutarak Değil Sevdirerek Din Eğitimi pdf oku indir başlıklı makalemizde Korkutarak Değil Sevdirerek Din Eğitimi indir, Korkutarak Değil Sevdirerek Din Eğitimi oku ve Korkutarak Değil Sevdirerek Din Eğitimi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Zamanın Kıymeti (Genişletilmiş Baskı) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.