Zamanı Durdurmanın Yolları pdf oku indir

Zamanı Durdurmanın Yolları pdf oku indir

KAÇ ÖMÜR GEREK, YAŞAMAYI ÖĞRENMEK İÇİN?
 
Tom Hazard’ın tehlikeli bir sırrı var. 41 yaşında sıradan bir tarih öğretmeni gibi görünse de nadir rastlanan bir hastalık yüzünden aslında yüzyıllardır hayatta. Shakespeare’le aynı sahnede yer almış, Kaptan Cook’la açık denizleri fethetmiş, Fitzgerald’larla içki içmiş. Ama şimdi, tek istediği normal bir hayat sürmek. Kimliğini değiştirmeye devam ettiği sürece geçmişini geride bırakabilir ve hayatta kalabilir.
Yapmaması gereken tek bir şey var, âşık olmak.
İngiltere’nin en önemli yazarlarından Matt Haig’in büyük övgü toplayan, 37 dile çevrilen ve yakında Benedict Cumberbatch tarafından sinemaya aktarılacak kitabı Zamanı Durdurmanın Yolları, insanın kendini kaybedip tekrar bulmasına dair güzel bir roman.
 
 “Matt Haig insan doğasının aydınlık ve karanlık tarafına aynı ölçüde hâkim. Ve bu yetisini harika öyküler yaratmak için kullanıyor.”
NEIL GAIMAN
 
“Matt Haig yüreğimizi dokuyor. Bu kitabın gücüne karşı koymak zor.”
GUARDIAN
 
“Olağanüstü bir kitap.”
STEPHEN FRY
 
“Bu yılın ve nice yılların en iyi kitabı. Baş döndüren bir okuma. Zaman durdu…”
DANNY WALLACE
 
“Tarihe ve insan doğasına saplantı derecesinde tutkun bir yazardan yaratıcı ve iddialı bir roman.”
SUNDAY EXPRESS
 

Zamanı Durdurmanın Yolları isimli 328 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Matt Haig tarafından kaleme alınmış ve DOMİNGO YAYINEVİ yayınevinin 05.11.2018 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Selvi Boylum Al Yazmalım pdf oku indir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Zamanı Durdurmanın Yolları pdf oku indir - PDF indir