Yüzmek, Yaşamak ve Olma Arzusu pdf oku indir

tarafından
8
Yüzmek, Yaşamak ve Olma Arzusu pdf oku indir

“İnsan, olma arzusudur.” demişti Sartre. Peki nasıl? Ve bunun yüzmeyle ilişkisi ne? Bu kitap, yüzmeyi bilenler ve yüzmeyi bilmeyenler için. Yüzme, psikolojik açıdan ne anlama geliyor? Yaşamasını öğrenmek neden yüzmesini öğrenmeye benzer? Yüzmeyi öğrenmiş ya da öğren/e/memiş olmamız bizimle ilgili neyi gösterir? Bu durum bizi nasıl etkiledi ve etkiliyor? Ebeveynlerimizin yüzmeyi öğrenmemizle ilgili düşünceleri ve bizim bu konuya bakışımız bizi farkında olmadan nasıl şekillendiriyor? Yaşamayı öğrenmek ile yaşamasını öğrenmek neden farklı? Bu kitabı okuduktan sonra, yüzmeye ve yüzmemeye bir daha asla eskisi gibi bakamayacaksınız.
 

Yüzmek, Yaşamak ve Olma Arzusu isimli 272 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Nihan Kaya tarafından kaleme alınmış ve EKSİK PARÇA YAYINLARI yayınevinin 27.07.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Zor Bir Ailede Büyümek Geçmişi Onarmanın ve Hayatı Geri Kazanmanın Yolları pdf oku indir başlıklı makalemizde Zor Bir Ailede Büyümek Geçmişi Onarmanın ve Hayatı Geri Kazanmanın Yolları indir, Zor Bir Ailede Büyümek Geçmişi Onarmanın ve Hayatı Geri Kazanmanın Yolları oku ve Zor Bir Ailede Büyümek Geçmişi Onarmanın ve Hayatı Geri Kazanmanın Yolları pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yüzmek, Yaşamak ve Olma Arzusu pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.