Yolun Ötesi pdf oku indir

tarafından
9
Yolun Ötesi pdf oku indir

Dağlara yolculuk etmek harika bir maceradır…Ama sevdiklerini kurtarmak için zamana karşı bir yarışa da dönüşebilir…
Mükemmel bir günde, heyecan verici bir doğa yolculuğu için her şey hazır: Sırt çantaları, halatlar, su mataraları, pusula…
Dağ yolu sadece keşfedilecek gizemli bir dünya değil, meraklı hayvanlarla ve karanlık ormanlarla doludur. Dağdayken hiçbir şey tahmin edilemez ve yollar her an tehlikeli tuzaklara dönüşebilir.
Albi, eğer babası yanındaysa, hiçbir şeyden korkmaz ama! Albi’nin babası bir vadiye düşüp sıkışıp kalınca…
Albi tek başına kalınca… Ne yapacaktır peki? Tek başına dağda, doğada, hem de pusulası olmadan.Şimdi babasının hayatı sadece ona bağlı!Böylece zamana karşı bir yarış başlar. Albi, bir an önce yardım bulmak zorundadır. Yoldaki tehlikelere, korkunç hayvanlara da dikkat etmelidir. Cesaretini toplamalı, ormandan geçmeli ve koşmalı…
Tüm korkularıyla yüzleşerek…
 

Yolun Ötesi isimli 96 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Guido Sgardoli tarafından kaleme alınmış ve TURKUVAZ ÇOCUK yayınevinin 19.10.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kasvetli Ev I-II Cilt Takım (Ciltsiz-Kutulu) pdf oku indir başlıklı makalemizde Kasvetli Ev I-II Cilt Takım (Ciltsiz-Kutulu) indir, Kasvetli Ev I-II Cilt Takım (Ciltsiz-Kutulu) oku ve Kasvetli Ev I-II Cilt Takım (Ciltsiz-Kutulu) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yolun Ötesi pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.