Yol Ayrımı (Esir Şehir Üçlemesi 3.Kitap) pdf oku indir

Yol Ayrımı (Esir Şehir Üçlemesi 3.Kitap) pdf oku indir

Kâmil Bey de Anadolu’da serbesttir artık … Türkiye’yi kuşatan bir “serbest”lik rüzgarı esmeye başlar zamanla. Bu serbestlik, değişen ya da değişmiş gibi görünen insanların maskelerini birer birer düşürürken, İstanbul’da hayat giderek zorlaşır. Kâmil Bey, yıllardır özlemini duyduğu biricik kızı Ayşe’ye kavuşmaya çalışırken, Kurtuluş Savaşı’nda yüz binlerce insanın kanıyla kurtulan vatan, artık demokrasi mücadelesi vermektedir. Serbest Fırka’nın kuruluşu, Darülfünun’da meydana gelen ayaklanmalar, İstanbul sokakları ve tarihin derinliğinde kalan ayrıntılar…

“Yol Ayrımı”, savaştan zaferle çıkmış bir milletin demokrasi yolunda attığı bebek adımlarının izdüşümlerini aktarıyor okura.
 

Yol Ayrımı (Esir Şehir Üçlemesi 3.Kitap) isimli 456 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Kemal Tahir tarafından kaleme alınmış ve İTHAKİ YAYINLARI yayınevinin 14.12.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bütün Şiirleri / Nazım Hikmet pdf oku indir başlıklı makalemizde Bütün Şiirleri / Nazım Hikmet indir, Bütün Şiirleri / Nazım Hikmet oku ve Bütün Şiirleri / Nazım Hikmet pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yol Ayrımı (Esir Şehir Üçlemesi 3.Kitap) pdf oku indir - PDF indir