Yıldız Gezgini pdf oku indir

tarafından
6
Yıldız Gezgini pdf oku indir

Hapishanede ömür boyu tecride mahkûm edilen Profesör Darrell Standing, korkunç hapishane şartlarında, bedeni zincirlere vurulup işkenceler görse de insanın ruhunun daima ölümsüz kaldığını tecrübe ediyor. Profesör, dört duvar arası zindanları zaman ve mekân kısıtlamasının olmadığı uçsuz bucaksız bir kâinata çeviriyor. “Her insan evladının benimki gibi şanlı bir mazisi vardır. Fakat çok az insan tecritte ve zapt gömleğinde yıllarca acı çekecek kadar talihlidir,” diyen Profesör, fâni bedeninden süzülen ölümsüz ruhunu yıldızlararası seyahate çıkarıyor ve farklı bedenlere, farklı coğrafyalara ve farklı hayatlara doğru yolculuk yapıyor. 

Jack London’ın “maaşlı eşkıyalara” dönüşen zalim gardiyanları, çarpık hapishane yönetimini ve vahşi koşullarıyla idam cezasını eleştirdiği bu kitabında, bir mahkûmun tüm bu insanlık dışı işkencelere kafa tutuşuna ve bedenen tükense de ruhen diri kalmasına şahit oluyoruz.   

Jack London’ın, arkadaşı Edward Morrell’ın hayat hikâyesinden yola çıkarak kaleme aldığı Yıldız Gezgini, yazarın en orijinal eserleri arasında gösteriliyor. 
 
 

Yıldız Gezgini isimli 336 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Jack London tarafından kaleme alınmış ve KAPRA YAYINCILIK yayınevinin 17.09.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bir Kuzey Macerası pdf oku indir başlıklı makalemizde Bir Kuzey Macerası pdf oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Yıldız Gezgini pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.