Yeteneğin İpuçları Becerilerinizi Geliştirmek İçin 52 İpucu pdf oku indir

Yeteneğin İpuçları  Becerilerinizi Geliştirmek İçin 52 İpucu pdf oku indir

Bu kitap, yeni mezun olan bütün öğrencilere, anne ve baba olmaya ilk adımı atan bütün yeni ebeveynlere ve işe başladıkları ilk gün bütün yöneticilere verilmelidir.
Bu kitap, bir rehber olarak basitliğinin yanı sıra, bilimselliği ile de yeteneğinizi mükemmelleştirebilmenizi destekleyecektir.
Charless Duhigg, “Alışkanlıkların Gücü” kitabının yazarı
 
“Hayatı değiştiren” şeklinde abartılı terimler kullanmak çocukça bir şey gibi, ama “The Little Book of Talent”ı tanımlamanın başka bir yolu da yok.
Onu okumaya başladığım ilk yarım saat içinde, kendimi yeni bir şeyler denerken buldum ve o zamandan beri de hiç durmuyorum.
Mükemmel. Ve evet: Hayatı değiştiriyor.”
Tom Peters, “Mükemmeli Ararken” kitabının ortak yazarı
 
Yetenek geliştirmenin bir eğitim konusu olduğunu ve bunun da, sadece eğitim kurumlarıyla sınırlı olmadığını görüyoruz.
Her bir eğitim kurumumuz neden bir “yetenek yuvası” da olmasın? Darüşşafaka da bizim en değerli yetenek yuvalarımızdan birisi değil mi?
“Yetenek doğuştan gelir” yanlışını düzeltip, “yeteneğin, istenilir ve desteklenirse, sonradan da kazanılabilir olduğu” gerçeğini göstererek ve
bu örnekleri yayarak ülkemizde daha fazla yetenek yetiştirelim.
Mehmet Ali Tombalak, kitabın çevirmeni
 
“Horatius’un da deyimiyle: “Resim, kelimeleri olmayan bir şiirdir.” Eserler, anlayanlara çok şeyler anlatırlar. Bu kitap kapağını tasarlarken, aklıma,
kapağa beni yansıtan bir görsel yerleştirme fikri geldi.
Ben, portre çalışmayı seviyorum. Portrenin, insanı tanımlayan en önemli öğe olduğunu düşünür ve duyguları, insanlar üzerinden anlatmayı tercih ederim.
Bu kapakta da yine bir portre çalışması yaparak, okuyuculara bu mesajı iletmiş oldum.”
Sevin Duru Kandemir, Darüşşafaka 8. Sınıf öğrencisi (kapak tasarımı)
 

Yeteneğin İpuçları
Becerilerinizi Geliştirmek İçin 52 İpucu isimli 152 sayfadan oluşan kitap ; Daniel Coyle tarafından yazılmış ve ARITAN YAYINEVİ yayınevinin 24.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Öğrenen Aile pdf oku indir başlıklı makalemizde Öğrenen Aile indir, Öğrenen Aile oku ve Öğrenen Aile pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yeteneğin İpuçları Becerilerinizi Geliştirmek İçin 52 İpucu pdf oku indir - PDF indir