Yeşil Peri Gecesi pdf oku indir

tarafından
9
Yeşil Peri Gecesi pdf oku indir

Ayfer Tunç’tan bugünün romanı.
Güzelliğini zehirli bir sermaye olarak kullanan genç bir kadının hayattan öç almak için soyunmasıyla başlayan bir düşüş hikâyesidir Yeşil Peri Gecesi. Modern toplumun ikiyüzlülüğüne, geleneklerin, alışkanlıkların zorbalığına direnen, “farkına varmış” ve bu nedenle acı çeken bir kadının, annesiyle hesaplaşamayan bir kız çocuğunun, okuyanı rahatsız eden ve belki de bu nedenle elinizden bırakamayacağınız öyküsü. Cumhuriyet elitlerinin düşkün kuşakları ile orta sınıfın can çekişen tutunamayanlarının karşılaştığı trajik bir karnavala dönüşen kapak kızının romanı, toplumun ve bireyin ruh haritasını en ince ayrıntısına kadar resmeden Ayfer Tunç’un güçlü anlatımıyla Türkiye’nin çürüyen yüzüne de ayna tutmaktadır.
 

Yeşil Peri Gecesi isimli 472 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Ayfer Tunç tarafından kaleme alınmış ve CAN YAYINLARI yayınevinin 20.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Arayış Mehmet’in Hikayesi pdf oku indir başlıklı makalemizde Arayış Mehmet’in Hikayesi indir, Arayış Mehmet’in Hikayesi oku ve Arayış Mehmet’in Hikayesi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yeşil Peri Gecesi pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.