Yeryüzüne Dayanabilmek İçin pdf oku indir

tarafından
20
Yeryüzüne Dayanabilmek İçin pdf oku indir

Neden yazılır? Dünya acılı olduğu için yazılır. Duygular taştığı için yazılır. İnsanın kendi zavallılığından sıyrılması çok güç bir işlemdir. Ama insan bir kez bu zavallılıktan sıyrılmayagörsün, o zaman yaşamı kendi egemenliği altına alabilir. İşte böylesi bir egemenliği bir iki kişiye daha anlatmak için yazı yazılır. (Ya da kendi kendine kanıtlamak için). Çünkü, insanın kişisel özgürlüğü, kendi dünyasına egemen olmasıyla başlar.
Tezer Özlü’nün yurtdışındayken Türkiye’deki dergilere yazdığı, dünya edebiyatıyla, sinema ve tiyatroyla kurduğu ilişkiyi kendi edebiyatı içinden yorumladığı yazılardan oluşan Yeryüzüne Dayanabilmek İçin, yazarın iç dünyasını takip eden tutkun okurlar için yeni bir ışık sağlıyor. Çocukluğun Soğuk Geceleri ve Yaşamın Ucuna Yolculuk’un yazarından yine yaşamla ve ölümle hesaplaşan yazılar…
 

Yeryüzüne Dayanabilmek İçin isimli 168 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Tezer Özlü tarafından kaleme alınmış ve YAPI KREDİ YAYINLARI yayınevinin 14.01.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Havva'nın Üç Kızı pdf oku indir başlıklı makalemizde Havva'nın Üç Kızı indir, Havva'nın Üç Kızı oku ve Havva'nın Üç Kızı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yeryüzüne Dayanabilmek İçin pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.