Yeraltından Notlar pdf oku indir

tarafından
5
Yeraltından Notlar pdf oku indir

Kitabın isimsiz kahramanı, Yeraltından Notlar’ı için “edebiyattan ziyade kendimi ıslah çabası” der. Ama satırları okuyan herkesin yerine haklı isyanını duyurduğunu hatırlatır. Çürümekten alışmaktan uzak durmak için yazmıştır Yeraltı Adamı: “Bunun için bana kızacağınızı biliyorum, bağırıp yerleri dövmeye başlayacaksınız: ‘Kendi adınıza konuşun.’ Diyeceksiniz. ‘Kendi yeraltı deliğinizde, kendi ıstıraplarınız için konuşun. Bizi dâhil etmeyin.’ Affedersiniz fakat ‘hepimiz’ derken kendimi haklı çıkarmaya çalışmıyorum.”
 

Yeraltından Notlar isimli 128 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Fyodor Mihailoviç Dostoyevski tarafından kaleme alınmış ve KARBON KİTAPLAR yayınevinin 12.05.2017 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Malamander (Bez Ciltli / Şömizli) pdf oku indir başlıklı makalemizde Malamander (Bez Ciltli / Şömizli) indir, Malamander (Bez Ciltli / Şömizli) oku ve Malamander (Bez Ciltli / Şömizli) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yeraltından Notlar pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.