Yenişehir’de Bir Öğle Vakti / Bütün Eserleri 3 pdf oku indir

tarafından
16
Yenişehir’de Bir Öğle Vakti / Bütün Eserleri 3 pdf oku indir

Sevgi Soysal, 1974 Orhan Kemal Roman Ödülü’nü kazanan Yenişehir’de Bir Öğle Vakti’nde, çok boyutlu bir toplumsal kesiti sanki hiç zorlanmadan edebiyata aktarmış gibidir. Gözlemlediği alabildiğine gerçek insan portrelerini, birbirinden kopukmuş gibi duran hayatlarından alıp, zekice bir kurguyla buluşturur. Bu çerçevenin içine de, Ali, Doğan ve Olcay’dan oluşan bir üçgen kurar; o dönemin sorularını, abi-kardeş, arkadaş ve sevgililik ilişkileri üzerinden yansıtır. Ve ortaya, insanın “sol” tarafını sağlam kılan bir roman çıkar.
 

Yenişehir’de Bir Öğle Vakti / Bütün Eserleri 3 isimli 272 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Sevgi Soysal tarafından kaleme alınmış ve İLETİŞİM YAYINLARI yayınevinin 20.07.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Okült, Cadılık ve Büyü Resimli Tarih pdf oku indir başlıklı makalemizde Cadılık ve Büyü Resimli Tarih indir, Cadılık ve Büyü Resimli Tarih oku ve Cadılık ve Büyü Resimli Tarih pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yenişehir’de Bir Öğle Vakti / Bütün Eserleri 3 pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.