Yeni Nesil Pazarlama pdf oku indir

Yeni Nesil Pazarlama pdf oku indir

İşletmeler yaşamlarını sürdürebilmek için değişim ve yeniliklere ayak uydurmak zorundadırlar. Her gün yeni çıkan kavramlar ve trendler işletmeleri hızlı bir değişime sürüklemektedir. İşletmeler için değişen ve gelişen kavramların başında pazarlama gelmektedir.
 
Geçtiğimiz yıllarda pazarlama daha çok işletmelerin odaklanması gereken bir kavramken, internetin yaygınlaşması ve medya araçlarının çeşitlenmesiyle günümüzde bireylerinde üstüne düşünmesi gereken bir kavram haline gelmiştir. Güncel iletişim teknolojilerinin ve tekniklerinin üst düzeyde kullanıldığı “yeni nesil pazarlama” hem bireylerin hem de işletmelerin can damarı niteliğindedir.
 

Yeni Nesil Pazarlama isimli 256 sayfadan oluşan kitap ; Güney Yıldız tarafından yazılmış ve EFTALYA KİTAP yayınevinin 24.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Karşılaştırmalı İktisat Okulları (Makro İktisadın Teorik Esasları) pdf oku indir başlıklı makalemizde Karşılaştırmalı İktisat Okulları (Makro İktisadın Teorik Esasları) indir, Karşılaştırmalı İktisat Okulları (Makro İktisadın Teorik Esasları) oku ve Karşılaştırmalı İktisat Okulları (Makro İktisadın Teorik Esasları) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yeni Nesil Pazarlama pdf oku indir - PDF indir