Yaygın Kaygı Bozukluğu Çalışma Kitabı pdf oku indir

tarafından
18
Yaygın Kaygı Bozukluğu  Çalışma Kitabı pdf oku indir

Belirsizlik, Endişe ve Korku ile Baş Etmek için Kapsamlı bir BDT Kılavuzu
Eğer yaygın kaygı bozukluğunuz (YKB) varsa; sağlık, finans, ilişkiler ya da randevulara geç kalmak gibi küçük sorunlarla ilgili olarak aşırı ve kontrol edilemez endişe yaşayabilirsiniz. Bu kronik durumun hayatınız için ne kadar rahatsızlık verici olduğunu, konsantrasyon sorunları, yorgunluk, uyku bozuklukları ve kas gerginliği gibi pek çok değişik belirti ortaya çıkartabileceğini zaten biliyorsunuz.
İki ünlü kaygı uzmanı tarafından yazılmış ve Bilişsel Davranışçı Terapi’ye (BDT) dayanan bu çalışma kitabı aşırı endişe ve kaygının üstesinden gelmek için etkinliği kanıtlanmış yöntemler sunuyor.
Yaşamın belirsizliklerinin kaygınızı nasıl ateşlediğini keşfedecek ve bu belirsizliklerle çarpışmak için gereken becerileri geliştireceksiniz.  
 

Yaygın Kaygı Bozukluğu Çalışma Kitabı isimli 321 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Melisa Robichaud tarafından kaleme alınmış ve PSİKONET YAYINLARI yayınevinin 01.08.2018 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Aşkın Halleri İkili İlişkilere Farklı Bir Bakış pdf oku indir başlıklı makalemizde Aşkın Halleri İkili İlişkilere Farklı Bir Bakış indir, Aşkın Halleri İkili İlişkilere Farklı Bir Bakış oku ve Aşkın Halleri İkili İlişkilere Farklı Bir Bakış pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yaygın Kaygı Bozukluğu Çalışma Kitabı pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.