Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz pdf oku indir

Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz pdf oku indir

Aziz Nesin Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz’ı önce radyo oyunu olarak yazdı. Kazandığı büyük başarı üstüne sahne oyunu haline getirdi. Israrlar üzerine senaryonusunu yazdı; çoğu tiyatrocudan olduğu gibi, bu kez de filmciden telif hakkını alamadı. Bir haftalık gazetede çizgi romanı yayımlandı. Ardından televizyon senaryosunu yazdı. Okurların isteği, çevrenin baskısı artınca sonunda Yaşar Yaşamaz, şu an elinizde tuttuğunuz roman oldu. Kitabın giriş yazısını kaleme alan Meral Çelen bu büyük ilgiyi Yaşar Yaşamaz’ın ağzından şöyle açıklıyor:
…Ünümün bu kadar yaygınlaşmasına, beni bu kadar sevmenize ilk zamanlar akıl erdiremiyordum ama, şimdi biliyorum artık…Nasıl hepimizde biraz Don Kişot’luk varsa, demek biraz da Yaşar Yaşamaz’lık varmış…Başıma gelenler yabancınız olsaydı, sever miydiniz beni, arar mıydınız?
 

Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz isimli 343 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Aziz Nesin tarafından kaleme alınmış ve NESİN YAYINEVİ yayınevinin 01.02.2008 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bir Masalda İki Kral Olmaz pdf oku indir başlıklı makalemizde Bir Masalda İki Kral Olmaz indir, Bir Masalda İki Kral Olmaz oku ve Bir Masalda İki Kral Olmaz pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz pdf oku indir - PDF indir