Yaşamın Ucuna Yolculuk pdf oku indir

Yaşamın Ucuna Yolculuk pdf oku indir

Tezer Özlü, bir başka kutupta kendisiyle aynı yazgıyı paylaşan Oğuz Atay gibi, beklenmedik bir anda edebiyatımızdan demir aldı. Yazar ile sahici efsanesini birleştiren bu anlatı, hem yoğun bir vasiyetname niteliği taşıyor, hem de hayata ender görülen acılıkta bir perspektiften tanıklık ediyor.
Yayınevinin notu: Bu kitap yazarın Almanca kaleme aldığı “Auf dem Spur eines Selbsmords” (Bir intiharın izinde) adıyla 1983 Marburg Yazın Ödülü’nü alan metnin Türkçesidir. Bu kitap dilimizde, yazarı tarafından Yaşamın Ucuna Yolculuk (1984) adıyla bir anlamda yeniden yaratıldı.
 

Yaşamın Ucuna Yolculuk isimli 126 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Tezer Özlü tarafından kaleme alınmış ve YAPI KREDİ YAYINLARI yayınevinin 25.07.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Aquila Yarığı’nın Ötesi pdf oku indir başlıklı makalemizde Aquila Yarığı’nın Ötesi indir, Aquila Yarığı’nın Ötesi oku ve Aquila Yarığı’nın Ötesi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yaşamın Ucuna Yolculuk pdf oku indir - PDF indir