Yargı Etiği Açısından Tarihte Ünlü Davalar pdf oku indir

Yargı Etiği Açısından Tarihte Ünlü Davalar pdf oku indir

İnsanlık tarihi, haksızlık, hukuksuzluk, adaletsizlik ve acılarla doludur. Ortaçağ boyunca enkizisyon mahkemelerinin masum insanlara yaşattığı vahşet halâ unutulmamıştır. Bu kitap insanlığın yetiştirdiği başlıca mümtaz kişilerin, filozofların, bilginlerin, düşünce fedailerinin, özgürlük şehitlerinin acı hikayelerini dile getirmektedir. Sokratesler, Galileolar, Brunolar, Jeanne d’Arclar, Dreyfuslar ve diğerleri siyasi ve dini gücün yönlendirdiği bağımlı, önyargılı, gayri adil yargılamaların kurbanlarından bazılarıdır. Bu kitap önyargılı, taraflı, gayri adil ve politik yargılamaya bir başkaldırı kitabıdır…
 

Yargı Etiği Açısından Tarihte Ünlü Davalar isimli 392 sayfadan oluşan kitap ; A. Can Tuncay tarafından yazılmış ve BETA BASIM YAYIM yayınevinin 29.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Türk Borçlar Hukukunda Halefiyet pdf oku indir başlıklı makalemizde Türk Borçlar Hukukunda Halefiyet indir, Türk Borçlar Hukukunda Halefiyet oku ve Türk Borçlar Hukukunda Halefiyet pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yargı Etiği Açısından Tarihte Ünlü Davalar pdf oku indir - PDF indir