Yara İzi Kralı (Karton Kapak) pdf – PDF EPUB E-Kitap Oku, İndir

Yara İzi Kralı (Karton Kapak) pdf


Yara İzi Kralı (Karton Kapak) pdf

Karanlıklar Efendisi tarafından benliğinin derinliklerine işlenmiş bir canavarla, savaşın sona ermesinin üçüncü senesinde hâlâ  savaşmaya devam eden Nikolai Lantsov, Ravka için bu canavardan kurtulmaya kararlıdır.
 
Grisha Üçler Erki ise bu savaşta her daim yanındadır. Ancak işler her zaman planlandığı gibi gitmez… Ravka’nın yeniden bir savaşla burun buruna gelmesiyle Nikolai kendisini iki şey için mücadele ederken bulur: kendisi ve ülkesi. Bu ikisi için ise her şeyi riske atmaya hazırdır.
 
Her hesaplaşmada canavarla biraz daha bütünleşen Nikolai, canavardan kurtulup kendisini serbest bırakabilecek; ülkesini yeniden kapısında beliren bir savaşın kıyısından kurtarabilecek midir?
 
 
“Bardugo, insanları ve ülkeleri değiştirebilecek olaylarda hayatta kalabilmenin sonuçlarını, doğallıkla ve rahatlıkla din, sınıf, aile ve aşk kavramlarıyla yoğuruyor.” – NPR
 
“Hikâye, gelecek ve geçmişin kesişimi; korktuğun şeyin, aslında belki de ihtiyaç duyduğun şey
olması gerçeği ile ele alınmış.”  – Washington Post
 
“Karanlık, güzelce kaleme alınmış, aklınıza anında girebilecek karakterlerle dolu… İkilemenin ilk kitabı olan bu kitap, hemen bir klasik haline geliyor.”  – PopSugar
 
“Bu kitabı sevecek olma nedeniniz, Leigh Bardugo’nun mükemmel fantastik dünyasına can vermeye devam ediyor olması. Okumamak için direnmek imkânsız.”  – Paste
 
Her geçen gün yeni bir yara edİnen, yara İzleriyle dolu bir kral…
 
Ülkeleri İçin herşeylerini ortaya koyan Nina, Genya, David ve Zoya…
 
***
 
Verilen savaşlar hiç bu kadar yaralı olmamıştı.
 

{yayınevi} yayınevinin {yayın tarihi} tarihinde ve {baskı sayısı} sayısı ile
{başlık} isimli kitap Leigh Bardugo tarafından {sayfa sayısı} sayfa olarak yazılmıştır.
{başlık} isimli kitabı inceleyebilir. Dilerseniz Özetini indirebilir, Veya Sizler için maile link olarak gönderebiliriz. Yasak hakları olan kitapları lütfen istemeyniz. Ücretini ödeyip sizlerde katkıda bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Paradokya Adalet Yıldızı ve Kayıp Pusula pdf başlıklı makalemizde Paradokya Adalet Yıldızı ve Kayıp Pusula indir, Paradokya Adalet Yıldızı ve Kayıp Pusula oku ve Paradokya Adalet Yıldızı ve Kayıp Pusula pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Yara İzi Kralı (Karton Kapak) pdf indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?