Yapay Zeka / Galaksinin Koruyucuları – Kara Deliğin Sırrı (Ciltli) pdf oku indir

Yapay Zeka / Galaksinin Koruyucuları – Kara Deliğin Sırrı (Ciltli) pdf oku indir

Yıl 2189. 
Yer; evrenin her köşesi. 
Macera üretimi; çocuk zihni. 
Yaşananlar; heyecan, macera, hareket, spor, çekişme, kahramanlık. 
Malzemeler; yapay zekâlı robot, süper bisiklet ve kaykay, süper teknoloji ürünü bir saat, uçan arabalar, uzay ve ışık hızı.
Kahramanlar; bütün çocuklar.
Eksikler; vücut savunma sistemi ve sen…
 
Bütün hayatını odasından çıkmadan geçiren bir çocuk. Daha 10 yaşında. Canlı kimseyle temas edemiyor. En büyük zevki camdan dışarıyı seyretmek. Teknoloji gelişmiş, çağlar açılıp kapanmış, samanyolu galaksisinde koloniler kurulmuş. Uzayda ayak basılmamış yer yok. Ama bu çocuk sadece evde. Bütün gelişmeleri hologramdan takip ediyor. Teknoloji son sürat ama hâlâ hastalığına çare bulunamamış. İşte, bu benim sevgili dostum.
Ben Ateşcan Arçuray Baymünke BÖRTEÇİN BULCAHAN. 2189 yılında, 10 yaşında, koca galakside, küçücük odamdan dışarıyı seyrediyorum. Ama şimdi işler biraz farklı. Ailemin bana hediye ettiği arkadaş robotum Can ile keşifler yapmaya başladım. Artık tüm evrenin beni tanıma vakti geldi. Bu macerada bizimle olmaya ne dersin? Sen de gel ve iyilik ordusuna katıl.
 

Yapay Zeka / Galaksinin Koruyucuları – Kara Deliğin Sırrı (Ciltli) isimli 160 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Kuzey Bulut tarafından kaleme alınmış ve TİMAŞ ÇOCUK YAYINLARI yayınevinin 31.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Peter Pan pdf oku indir başlıklı makalemizde Peter Pan indir, Peter Pan oku ve Peter Pan pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapay Zeka / Galaksinin Koruyucuları – Kara Deliğin Sırrı (Ciltli) pdf oku indir - PDF indir