Yan Yana / Deniz Üçlemesi 2 (Karton Kapak) pdf oku indir – PDF EPUB E-Kitap Oku, İndir

Yan Yana / Deniz Üçlemesi 2 (Karton Kapak) pdf oku indir


Yan Yana / Deniz Üçlemesi 2 (Karton Kapak) pdf oku indir

Yan Yana, Nobel ödüllü yazar William Golding’in Deniz Üçlemesi dizisinin ikinci kitabı. Genç İngiliz aristokratı Edmund Talbot artık bambaşka bir toplum haline gelmiş geminin Avustralya yolculuğunu kaydetmeyi sürdürüyor. Talbot bu kez kendisi için yazmakta ve savaş, aşk, doğa karşısındaki kırılganlığını gizlemeden ortaya koymaktadır. Herkesçe bilinen sırların inşa ettiği bu yeni toplumu dışarıdan gözleyen bir ayrıcalıklı değil, o toplumun yavaş yavaş yükselen bir üyesidir. Toplumun yaşantısı ise okyanus ortasında rastlanan beklenmedik bir komşunun gelişiyle bambaşka bir ritim kazanacaktır. Yazar Golding, denizcilik konusundaki bilgisini insanın en çetin koşullarda benimsediği stratejilerle harmanlayarak gerilimi artırıyor bu yapıtında.
 

Yan Yana / Deniz Üçlemesi 2 (Karton Kapak) isimli 272 sayfadan oluşan kitap ; William Golding tarafından yazılmış ve TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI yayınevinin 09.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Zavallı Çocuk (Ciltli) pdf oku indir başlıklı makalemizde Zavallı Çocuk (Ciltli) indir, Zavallı Çocuk (Ciltli) oku ve Zavallı Çocuk (Ciltli) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Yan Yana / Deniz Üçlemesi 2 (Karton Kapak) pdf oku indir indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?