Yalnızlık ve Mengüberdi pdf oku indir

Yalnızlık ve Mengüberdi pdf oku indir

“Duygular da dâhil her şeyin tek bir yüzü ve tek bir kaynağı olduğunu düşünenler için, her bir duygunun ve düşüncenin tama ulaşma yolunda debelenen kesirler gibi bölük pörçük dağılmış olduğunu sananlar için, hayatı tüm yüzleri ile tanımanın imkânsızlığına düşenler için, karmaşanın yaşamanın ta kendisi olduğunu görenler için yazmaktayım. Yazıyorum ki bilesiniz. Ben, sen, o, biz, siz, onlar diye bir şey vardır ama bunların tanımlandığı noktada yalnız olmaktan başka çare yoktur.”
Kara Kaplı Ak Kitap üçlemesinin ikinci kitabı, Harezmşahların son sultanı Celaleddin Mengüberdî Harezmşah’ın yaşamını “Yalnızlık” başlığı altında anlatan çarpıcı bir roman.
 

Yalnızlık ve Mengüberdi isimli 430 sayfadan oluşan kitap ; Mehmet Kartal tarafından yazılmış ve EY YAYINLARI yayınevinin 22.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Eski Zaman Eşkıyaları pdf oku indir başlıklı makalemizde Eski Zaman Eşkıyaları indir, Eski Zaman Eşkıyaları oku ve Eski Zaman Eşkıyaları pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yalnızlık ve Mengüberdi pdf oku indir - PDF indir