Yalnızım Çünkü Sen Varsın pdf oku indir

tarafından
8
Yalnızım Çünkü Sen Varsın pdf oku indir

“Yarına kalmanın adıydı belki yanında kalmak. Yanındayken bile bile kaybolmak… Bundan zerre korkmamak. Şimdi onu özlemek bile içinde bir bedel taşıyor. Ruhuna dokunamadığın kanına dokunuyor.”
Şiirleri ve romanlarıyla kalplerinize dokunan Kahraman Tazeoğlu Yalnızım Çünkü Sen Varsın ile bu kez aşktan öteye geçiyor. Başka hayatların dokunuşlarıyla tamamlanan bir karakteri doğuran Tazeoğlu, öncesiz ve sonrasızlığını keşfedecek olan Efil’in rehberliğinde histerik bunalımlara düşen talihsiz ruhlara kendinizden daha yakın olmanızı sağlıyor.
Yalnızlığımızı tek bir bedenle sınırlandırmamıza ve aşkı adadığımız kişiyle derecelendirmemize rağmen insan olarak acılarımızın benzerliğiyle aslında ne kadar da yalnız olmadığımızı göreceksiniz.
 

Yalnızım Çünkü Sen Varsın isimli 224 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Kahraman Tazeoğlu tarafından kaleme alınmış ve YEDİVEREN YAYINLARI yayınevinin 17.05.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bir Şey Söyle! pdf oku indir başlıklı makalemizde Bir Şey Söyle! indir, Bir Şey Söyle! oku ve Bir Şey Söyle! pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yalnızım Çünkü Sen Varsın pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.