Yalnız Seni Sevdim pdf oku indir

tarafından
8
Yalnız Seni Sevdim pdf oku indir

SEVDAN BİR UKDE İÇİMDE DÖN DESEN DÖNEMEM Kİ
 
İtalya’nın küçük bir kasabasında yaşayan Chiara, sevgilisi Damiano’yla evlilik hazırlıkları yapmaktadır. Düğünde her şeyin mükemmel olması için elinden geleni yapar ama aksilikler de peşini bırakmaz. Ona bu stresli günlerinde tek yardımcı olan ise annesi Ninella’dır. Oysa Ninella’nın da yüreğinde taşıdığı kocaman bir yük vardır; damadın babasıyla yıllar önce büyük bir aşk yaşamış ancak ayrılmak zorunda kalmıştır. 
Yorucu düğün sürecinde insanların birbirlerini daha iyi tanıma fırsatı bulduğu bu küçük İtalyan kasabasında yaşayan herkes hikâyenin bir parçası aslında. Dedikodularıyla, mutluluklarıyla, yardımseverlikleriyle ve bazen de çaresizlikleriyle hepsi aramızdan biri gibi. Onların hikâyesi, bizim hikâyemiz.
 
“Aşkın her rengi var bu kitapta.”
Giuseppe Fantasia
 

Yalnız Seni Sevdim isimli 304 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Luca Bianchini tarafından kaleme alınmış ve PEGASUS YAYINLARI yayınevinin 26.11.2016 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ailemde Kahraman Yok! pdf oku indir başlıklı makalemizde Ailemde Kahraman Yok! indir, Ailemde Kahraman Yok! oku ve Ailemde Kahraman Yok! pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yalnız Seni Sevdim pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.