Warren Buffett Tarzı ve Finansal Tabloların Yorumlanması pdf oku indir

Warren Buffett Tarzı ve Finansal Tabloların Yorumlanması pdf oku indir

Buffett ve Clark, Warren Buffett’ın stratejilerinin ana hatlarını hem yeni başlayanlara hem de tecrübeli Buffett Öğretisi uzmanlarına çekici gelecek şekilde ve açık bir biçimde ortaya koyuyorlar. Buffett’ın akıl hocası, Benjamin Graham’ın ufuk açıcı (Finansal Tabloların Yorumlanması, 1937) çalışmasından ilham alan bu kitap; anekdotlar ve usta yatırımcı Buffett’ın kendi sözleriyle finansal tabloların yorumlanmasını sunuyor.
 
Bir şirketin finansal tablolarını yorumlamakta Buffett’ın basit finansal hesaplamalarını ve yöntemlerini, okuyucular bir kere tamamlayıp bunlarda ustalık kazanınca, yarının kazananı olacak şirketleri bulma (ve her ne pahasına olursa olsun yarının kaybedeni olacak şirketlerinden kaçınma) yolunda kendi başlarına gayet iyi idare edebileceklerdir.
 
Kaderinde, Yatırım Kitapları Dünyasında Bir Klasik Olmak Olan
Warren Buffett ve Finansal Tabloların Yorumlanması Kitabı,
Sürekli Rekabet Üstünlüğü Olan Bir Şirket Arayışındaki Yatırımcı için
Mükemmel Bir Rehberdir.
 

Warren Buffett Tarzı ve Finansal Tabloların Yorumlanması isimli 320 sayfa yazılmış olan bu kitap ; David Clark tarafından kaleme alınmış ve SCALA YAYINCILIK yayınevinin 11.05.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Warren Buffett Tarzı ve Finansal Tabloların Yorumlanması pdf oku indir - PDF indir