Waldo Sen Neden Burada Değilsin pdf oku indir

Waldo Sen Neden Burada Değilsin pdf oku indir

Waldo Sen Neden Burada Değilsin kitabı, devamı olan Henry Sen Neden Buradasın 1 ve Henry Sen Neden Buradasın 2 kitapları ile birarada neşroldu.

“Kim olduğumuz sorusuna cevap ararken, aklımız hep, kim olacağımız sorusuyla karışıyor. Kim olacağımızı düşündüğümüzde ise kim olmak istediğimiz sorusu peşimizi koyuvermiyor. Gerçekte, kim olduğumuzu öğrenme süreci içinde bile kimliğimiz yeniden oluşuyor.
Sanki Werner Heisenberg’in belirsizlik ilkesine tâbi olmuş gibiyiz. Nerede olduğumuzu öğrenmeye çalışırken nereye gittiğimizin bilgisi elimizden kaçıyor, eğer nereye gittiğimizi bilme gayretine kendimizi kaptırırsak nerede olduğumuzu unutma tehlikesine uğruyoruz. Ama bütün bu belirsizlik içinde karartılamayacak, önemi azaltılamayacak, vazgeçilemeyecek bir kalkış noktamız var:
Bizler, hepimiz birer ürünüz. Hepimiz husule geldik, hepimiz oğullar ve kızlarız.”
 

Waldo Sen Neden Burada Değilsin isimli 240 sayfa yazılmış olan bu kitap ; İsmet Özel tarafından kaleme alınmış ve TİYO YAYINLARI yayınevinin 12.03.2014 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Arafat'ta Bir Çocuk pdf oku indir başlıklı makalemizde Arafat'ta Bir Çocuk indir, Arafat'ta Bir Çocuk oku ve Arafat'ta Bir Çocuk pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Waldo Sen Neden Burada Değilsin pdf oku indir - PDF indir