Vişne Bahçesi pdf oku indir

Vişne Bahçesi pdf oku indir

Andreyevna’nın sahibi olduğu ve satılacak mı satılmayacak mı tartışmaları eşliğinde, geçmişteki acı-tatlı anıların dile getirildiği bir çiftlik evine yöneltir. Bu oyunuyla ciddi bir başarı elde eden Çehov, çoğu birbiriyle akraba ya da ev sahibi-hizmetçi-uşak ilişkisi içindeki oyun karakterleri nezdinde, Rusya’nın 19. yüzyıl sonlarına doğru içine girdiği sosyal ve ekonomik değişim sürecinin etkilerini okuyucuya hissettirir. Bu değişim dalgasının yol açtığı insanlık durumları, Çehov’un bir su gibi akan lirik diliyle simgeleştirdiği vişne bahçesi üzerinden, bazen komik bazen dramatik sahnelerle gözler önüne serilir.
 

Vişne Bahçesi isimli 72 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Anton Çehov tarafından kaleme alınmış ve KAPRA YAYINCILIK yayınevinin 09.02.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İyiler Ölmez pdf oku indir başlıklı makalemizde İyiler Ölmez indir, İyiler Ölmez oku ve İyiler Ölmez pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Vişne Bahçesi pdf oku indir - PDF indir