Viking Masalları pdf oku indir

tarafından
13
Viking Masalları pdf oku indir

Viking döneminin son bulmasının üzerinden asırlar geçse de kahramanlıkları ve savaşçı ruhlarıyla Vikingler hâlâ merak ediliyor. Skald adlı İskandinav halk ozanlarının dilden dile yaymayı başardığı Viking anlatıları, bugün bile aynı heyecanla okunuyor ve dünyanın dört bir tarafındaki insanlara ilham kaynağı olmaya devam ediyor. Viking Masalları, Thor’a ait saçların, Odin’e ait kuşların kanatlarının uçuştuğu, birbirinden korkusuz savaşçının yaşadığı bir coğrafyaya davet ediyor okuru. “Tanrıların Yurdu” olarak anılan bu topraklarda hâkimiyetin sık sık el değiştirdiğini, bu sebeple bilgeliğin hayatta kalabilmek için paha biçilmez bir hazine olduğunu bu masallarla fark edeceksiniz. Viking mitolojisinde önemli yer tutan Kral Harald’ın savaşlarına katılacak, Kızıl Eric ile azgın dalgalar arasında yolculuğa çıkacak, vahşi adamların yaşadığı Vineland’ın aslında yeni bir kıta olduğunu keşfedeceksiniz.
 

Viking Masalları isimli 111 sayfa yazılmış olan bu kitap ; tarafından kaleme alınmış ve KAPRA YAYINCILIK yayınevinin 18.03.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bir Kalbin Çöküşü (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir başlıklı makalemizde Bir Kalbin Çöküşü (Cep Boy) (Tam Metin) indir, Bir Kalbin Çöküşü (Cep Boy) (Tam Metin) oku ve Bir Kalbin Çöküşü (Cep Boy) (Tam Metin) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Viking Masalları pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.