Ve Sonunda İkisi De Ölür pdf oku indir

tarafından
14
Ve Sonunda  İkisi De Ölür pdf oku indir

ÖLÜMSÜZ BİR YAŞAM, KAYIPSIZ BİR SEVGİ MÜMKÜN MÜ?
 
5 Eylül’de, gece yarısını biraz geçe Ölüm-Habercisi, Mateo Torrez ve Rufus Emeterio’yu kötü haber vermek için arar: Bugün öleceklerdir.
Birbirini tanımayan Mateo ve Rufus son günlerinde farklı sebeplerden yeni bir arkadaş aramaktadır. Neyse ki bu iş için bir telefon uygulaması vardır. Son Arkadaş isimli uygulama sayesinde tanışan Rufus ve Mateo son bir muhteşem maceraya atılıp bir ömre bedel deneyimi bir günde yaşamaya çalışacaktır.
 
 
“Olaylı bir gün boyunca iki genç adam kaderlerini, hayatlarının adaletsizliğine karşı öfkelerini ve hayatta olmanın anlamını
dürüstçe paylaşıyor.” 
* Publishers Weekly 
 
“Silvera’dan yine muhteşem bir kitap. Büyüleyici, düşündürücü ve kitabın ismi kadar yürek burkucu.” 
* Kirkus Reviews 
 
“Adam Silvera okurlara, hayatlarını şu an nasıl yaşadıklarını ve nasıl yaşamak istediklerini irdeletecek bir ustalıkla yazıyor. Bu roman, yazarın yeteneğinin en başarılı örneklerinden ve hepimiz adına en doğru soruları soruyor.” 
Teen Vogue
 
 “Kayba, umuda ve arkadaşlığın kurtarıcı gücüne dair cesur, sevimli ve akılda kalıcı bir hikâye.” 
Lauren Oliver
 
“Sıradışı ve unutulmaz.” 
* Booklist
 
“Farklılıkları ve engelleri yürekten harmanlayan bir roman.” 
* School Library Journal
 
Ve Sonunda İkisi De Ölür tüm okurları duygulandıracak… Silvera’nın şimdiye 
kadarki en iyi eseri.” 
Jordan April
 
“Silvera kendi faniliğimizle yüzleşmenin yaşatacağı saf duyguları başarıyla yakalamakla kalmamış, maceralarını takip etmek isteyeceğiniz gerçekçi ve doğal karakterler de yaratmış. Harika üslubu ve muhteşem hikâyeciliği sizi çok etkileyecek.” 
Buzzfeed
 
“Arkadaşlık, sevgi, kayıp ve kader temalarını bir araya getiren bu romanı, elinizin altında gözyaşlarınızı sileceğiniz bir peçeteyle okuyun.” 
Brightl
 
 
School Library Journal Yılın En İyi Kitabı
Kirkus Reviews Yılın En İyi Kitabı
Booklist 2017 Editörlerin Seçimi
Bustle 2017 En İyi Gençlik Romanı
Paste Magazine 2017 En İyi Gençlik Kitabı
Buzzfeed Yılın En İyi Gençlik Kitabı
BookPage Yılın En İyi Gençlik Kitabı
 

Ve Sonunda İkisi De Ölür isimli 336 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Adam Silvera tarafından kaleme alınmış ve PEGASUS YAYINLARI yayınevinin 18.10.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bütün Şiirleri / Orhan Veli Kanık pdf oku indir başlıklı makalemizde Bütün Şiirleri / Orhan Veli Kanık indir, Bütün Şiirleri / Orhan Veli Kanık oku ve Bütün Şiirleri / Orhan Veli Kanık pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Ve Sonunda İkisi De Ölür pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.