Ve Dağlar Yankılandı (Midi Boy) pdf oku indir – PDF EPUB E-Kitap Oku, İndir

Ve Dağlar Yankılandı (Midi Boy) pdf oku indir


Ve Dağlar Yankılandı (Midi Boy) pdf oku indir

Gece vakti, çölü bir el arabasını çekerek geçen bir baba. Arabanın içinde annesiz iki çocuk; iki kardeş; biri kız, biri erkek. Küçük Peri için ağabeyi Abdullah, ağabeyden çok öte. On yaşındaki Abdullah’a sorsanız Peri, her şey demek. Köylerinden Kâbil’e varmak için çıktıkları yolculuğun sonunda aileyi yürek parçalayıcı bir son bekliyor. Fakat aslında bu bir son değil… Kardeşlerin başlarına gelenler -yakın ya da uzak- ilişki kurdukları tüm insanların hayatlarında nesiller boyu yankılanacak…

Hayat farklı aileleri sevgi ve fedakârlık, ihanet ve sadakat gibi ortak duygularla sınarken, karakterlerin başlarına gelenler ve yaptıkları seçimler, kitabın her biri ayrı bir renk ve lezzet taşıyan katmanlarını oluşturuyor. Afganistan’ın küçük bir köyünde doğan ve okuru Kâbil’den Paris’e, San Francisco’dan Tinos adasına taşıyan bu öykü, her sayfada renklenip güçleniyor.

Ve Dağlar Yankılandı, bizi biz yapan değerler üzerine düşündüren, ustalıkla yazıldığını her bölümde yeniden kanıtlayan, büyüleyici bir roman. Uçurtma Avcısı ve Bin Muhteşem Güneş ile dünya çapında sevilen bir yazar olan Khaled Hosseini’nin yazarlığında bir dönüm noktası.
 

Ve Dağlar Yankılandı (Midi Boy) isimli 480 sayfadan oluşan kitap ; Khaled Hosseini tarafından yazılmış ve EVEREST YAYINLARI yayınevinin 26.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Cümle Kapısından Kalbe Girmek / Ölçüler Ve Hikmetler pdf oku indir başlıklı makalemizde Cümle Kapısından Kalbe Girmek / Ölçüler Ve Hikmetler indir, Cümle Kapısından Kalbe Girmek / Ölçüler Ve Hikmetler oku ve Cümle Kapısından Kalbe Girmek / Ölçüler Ve Hikmetler pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Ve Dağlar Yankılandı (Midi Boy) pdf oku indir indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?