Vahşi Doğanın Kalbinde pdf oku indir

tarafından
16
Vahşi Doğanın Kalbinde pdf oku indir

Bir teknede yaşayan Cara ve kardeşleri, bir gün kanalın dibinde gizemli bir kasa bulur. İçinde bir hazine olduğunu düşündükleri kasa şifreyle korunur. Kasayı açtıklarında bütün hayallerinin gerçekleşeceğine inanırlar. Fakat hazinenin peşinde başka biri daha olduğu ortaya çıkar, tehlikeli ve hazineye ulaşmak için her şeyi göze almış biri…
Cara ve kardeşleri, hazineyi korumak için kaçarken ormanlık alanda yolunu kaybeder. Giderek yaklaşan kar fırtınası karşısında annelerinin öğrettiği ipuçları, cesaretleri ve vefalı köpekleri onları kurtarmaya yetecek mi? Bütün zorlukları aşıp özlediklerine ve “ev”lerine kavuşabilecekler mi?
Yaşadığı yerlerden ilham alan Jess Butterworth’ten doğanın büyüleyici güzellikleriyle ve sürprizleriyle dolu, heyecanlı bir macera romanı!
 

Vahşi Doğanın Kalbinde isimli 328 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Jess Butterworth tarafından kaleme alınmış ve TİMAŞ GENÇ yayınevinin 17.08.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Vahşi Doğanın Kalbinde pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.