Vahşetin Çağrısı (Beyaz Kapak) pdf oku indir

tarafından
6
Vahşetin Çağrısı (Beyaz Kapak) pdf oku indir

Amerikan edebiyatının büyük ustalarından Jack London’ın unutulmaz romanı Vahşetin Çağrısı hemen hemen tüm dillere çevrilmiş, gerçek anlamda bir klasik niteliği kazanmıştır.
Dünya edebiyatında kendi kendini yetiştiren yazarların en yetkin örneklerinden biri olan Jack London, en güçlü ve etkileyici yapıtlarından biri sayılan Vahşetin Çağrısı’nda, kızağa koşulan bir kurt köpeğinin amansız yaşam savaşını anlatır. Alaska’nın yabanıl ortamında yaşayan insanların acımasızlığından payına düşeni alan Buck, ayakta kalabilmek için inanılmaz bir savaş verecek, giderek yabanın çekiciliğine kapılarak özgür seçimini yapacaktır.
Ne ki, Buck’ın bir köpek olduğunu bilmesek, onun başından geçenleri bir insanın zorluklarla dolu yaşamöyküsü olarak da okuyabiliriz. London, bir köpeğin öyküsünün ardında, insanlık durumunun ürkütücü bir panoramasını önümüze serer.
 

Vahşetin Çağrısı (Beyaz Kapak) isimli 120 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Jack London tarafından kaleme alınmış ve CAN YAYINLARI yayınevinin 25.04.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yalnız pdf oku indir başlıklı makalemizde Yalnız indir, Yalnız oku ve Yalnız pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Vahşetin Çağrısı (Beyaz Kapak) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.