Vadideki Zambak pdf oku indir

tarafından
22
Vadideki Zambak pdf oku indir

“Vadideki Zambak”, gerçekçi romanın öncüsü olan Honore de Balzac’ın en popüler romanıdır. Bazı eserleri dikkatle okunduğunda, yaşanılan zamana göre eşsiz bir toplum bilimini ince bir sadelikle anlatmaktadır. Romantizm’in en güçlü yazarlarından biri olan Fransız yazar, bu romanda bir gönül ilişkisinin insan hayatında kapanmaz yaralara neden olabileceğini, ayrılık ve kavuşmalarla güçlenen bir aşkın insanları değişik boyutlara sürüklediğini anlatmaktadır.
Aşkın zaman ve mekan tanımadığını, mutluluktan hüzne dönüştüğünü ve aşklın gerçek gücünü bu romanı okuduğunuzda daha iyi anlayacaksınız…
 

Vadideki Zambak isimli 286 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Honore de Balzac tarafından kaleme alınmış ve İSKELE YAYINCILIK yayınevinin 01.01.2011 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kızıl Elma (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir başlıklı makalemizde Kızıl Elma (Cep Boy) (Tam Metin) indir, Kızıl Elma (Cep Boy) (Tam Metin) oku ve Kızıl Elma (Cep Boy) (Tam Metin) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Vadideki Zambak pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.