Uygulamadan Kurama Açık ve Uzaktan Öğrenme pdf oku indir – PDF EPUB E-Kitap Oku, İndir

Uygulamadan Kurama Açık ve Uzaktan Öğrenme pdf oku indir


Uygulamadan Kurama Açık ve Uzaktan Öğrenme pdf oku indir

Gelecek nesillere; sürekli tüketen, kendiyle ve çevresiyle uyumsuz bireylerin yaşadığı sorunlu bir dünya bırakmamak için daha dijital, daha hızlı ve daha akıllı teknolojiler kadar insanoğlunun fiziksel, psikolojik, biyokimyasal ve bilişsel gelişimini destekleyecek çalışmalara da odaklanmalıyız. İnanıyorum ki geçtiğimiz yüzyıllarda, modern bilim çağında, teknik ve teknoloji ile birlikte insanoğlunun öz gelişimine yatırım yapsaydık belki dünya bunca deneyimden sonra hâlâ bu kadar istikrarsız bir yer olmayacaktı. Benzersiz bir öğrenme yetisine sahip olan insanın gelişimi yerine teknolojiye, finansa, tüketime, reklam 
ve pazarlamaya odaklanıyor ve bütün enerjimizi buralara yönlendiriyoruz. Oysa yaşanılası bir dünyanın ilk ve en önemli koşulu ileri teknolojinin de ötesinde insanın öz gelişimidir. Açık ve uzaktan öğrenmenin felsefesi ve varlık nedeni tam da burada yatmaktadır. Açık ve uzaktan öğrenme yoluyla eğitimde fırsat eşitliği sağlamak, toplumun dezavantajlı gruplarına öğrenme olanakları sunmak ve nihayetinde teknolojiyi bir kaldıraç gibi kullanıp bir toplam toplum değeri olarak insanların öğrenme süreçlerini desteklemek amaçlanmalıdır.
 

Uygulamadan Kurama Açık ve Uzaktan Öğrenme isimli 144 sayfadan oluşan kitap ; Mehmet Fırat tarafından yazılmış ve NOBEL AKADEMİK YAYINCILIK yayınevinin 20.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Arapça Gramer ve İ‘rab Teknikleri pdf oku indir başlıklı makalemizde Arapça Gramer ve İ‘rab Teknikleri indir, Arapça Gramer ve İ‘rab Teknikleri oku ve Arapça Gramer ve İ‘rab Teknikleri pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Uygulamadan Kurama Açık ve Uzaktan Öğrenme pdf oku indir indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?