Uyanış Zamanı pdf oku indir

tarafından
7
Uyanış Zamanı pdf oku indir

Gerçekten uyandığınızı düşünüyor musunuz?
 
Evet, belki gözleriniz açık, bedeniniz uyandı, peki ya ruhunuz?  Ruhsal uyanış gerçekleşmediği sürece daima bir uyuyan olarak kalırsınız. Uyuyan hayatını kurban rolünde, evrenin kendisine getirdiklerini görmeden, olaylar karşısında çaresiz olduğunu zannederek, tercih seçeneğini kullanmadan bir köle gibi sadece yaşar ve sonunu  yaşamın hâkimiyetine vererek bekler. Uyanan ise öz gücünü fark ederek, tüm seçimleri kendisi yapar.  Evrenin kendisi için sunduğu tüm armağanları kabul eder.  Kabullenen değil, seçim yapandır.
 
Bu kitap sizlere muhteşem kuantum dünyasının kapılarını açarak bilinç ve bilinçaltının ne olduğunu öğreterek öz güveninizi kazanmanızı, fobilerinizden kurtulmanızı, ilişkilerinizdeki sorunları düzeltmenizi, sağlık ve bereket dolu bir yaşam sürmenizi sağlayacaktır. Sizlere gerçek uyanışı getirecek ve bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.
 
Bu kitabı okuduktan sonra sen, hayatın neresinde olduğunu fark ederek, dilediğin hayatı kendin için inşa edeceksin. Hayallerini gerçekleştirecek, mutluluğa ulaşacaksın. Bu kitap sana içinde bugüne kadar sakladığın özünü verecektir. Artık seçim senin, kendi hayatında başına gelecekleri izlemekle mi yetineceksin, yoksa ruhsal uyanışını gerçekleştirerek  rüyalarındaki hayatı mı yaşayacaksın?
 
 
Uyanmaya hazır mısın?
Şimdi Uyanış Zamanı
 

Uyanış Zamanı isimli 240 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Şebnem Tacigut tarafından kaleme alınmış ve OLİMPOS YAYINLARI yayınevinin 25.11.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Uyanış Zamanı pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.