Unutma Beni Apartmanı pdf oku indir

Unutma Beni Apartmanı pdf oku indir

Annesinin sesini ilk kez kırk üç yaşında, o da bir telefon konuşmasında duyan bir kadının hikâyesi bu. Yıllar sonra hiç beklenmedik bir zamanda ve beklenmedik bir biçimde, henüz bebekken kendisini terk eden annesinin telefonuyla hayatını tekrar gözden geçiren kırk üç yaşındaki Süreyya’nın hikâyesi. Süreyya’nın yalnızlığının tarihinden hareketle, yakın Türkiye tarihinin, ölümlerin, bitişlerin, yok oluşların hikâyesi.
 
Yıllar sonra ortaya çıkan annesinin anlattıklarının yarattığı duygusal karmaşayla birlikte, annelik mevhumunun kendisi için ifade ettiklerini sorgulamaya başlayan Süreyya, annesinin yokluğundan ve bu yokluğun yarattığı diğer eksikliklerden hareketle kendisini terk edenleri, terk ettiklerini, kaçırdığı fırsatları, kuramadığı yakınlıkları, kısacası kırk üç yıllık hayatını gözden geçiriyor.
 
Dokunmadan adlı son romanıyla okurların yüreğine dokunan Nermin Yıldırım’dan çok katmanlı bir ilk roman.
 

Unutma Beni Apartmanı isimli 424 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Nermin Yıldırım tarafından kaleme alınmış ve HEP KİTAP yayınevinin 03.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Rüzgarlar Hep Gençtir pdf oku indir başlıklı makalemizde Rüzgarlar Hep Gençtir indir, Rüzgarlar Hep Gençtir oku ve Rüzgarlar Hep Gençtir pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Unutma Beni Apartmanı pdf oku indir - PDF indir