Uluslararası Ticaretin Faizsiz Finansmanı pdf oku indir

Uluslararası Ticaretin Faizsiz Finansmanı pdf oku indir

Dünya geneline bakıldığında sadece konvansiyonel bankalar değil faizsiz bankalar da uluslararası (dış) ticareti finanse etmektedirler. Konvansiyonel bankalar, ticareti yasal olan her türlü malı veya hizmeti faizli bir şekilde finanse edebilirler. Faizsiz bankalar ise, uluslararası ticareti finanse ederlerken sadece ticareti helâl olan mallara aracılık edebilirler ve uluslararası ticaret yapanlara sadece faizsiz finansman ürünleri ile finansman sağlayabilirler. Elinizdeki bu kitap, faizsiz bankaların çeşitli faizsiz finansman ürünleri ile uluslararası ticaret yapanları hangi faizsiz finansman ürünleri ile destekleyebileceklerine odaklanmıştır. Okuyucu bu kitap sayesinde yakın coğrafyamızda uluslararası ticaretin gelişimini öğrenme, uluslararası ticareti destekleyen faizsiz kuruluşları, faizsiz finansmanda kullanılan sözleşme türlerini ve dünya çapında uygulaması olan güncel faizsiz uluslararası ticaret finansman ürünlerini tanıma imkânına sahip olacaktır.
 

Uluslararası Ticaretin Faizsiz Finansmanı isimli 356 sayfadan oluşan kitap ; Fatih Kazancı tarafından yazılmış ve İKTİSAT YAYINLARI yayınevinin 07.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Finansta Güncel Konular pdf oku indir başlıklı makalemizde Finansta Güncel Konular indir, Finansta Güncel Konular oku ve Finansta Güncel Konular pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Uluslararası Ticaretin Faizsiz Finansmanı pdf oku indir - PDF indir