Uluslararası İlişkilerde Güncel Sorunlar pdf oku indir

Uluslararası İlişkilerde Güncel Sorunlar pdf oku indir

Uluslararası İlişkiler Bölümlerinde okuyan lisans öğrencileri, Uluslararası İlişkiler Anabilim Dallarında lisansüstü öğrenim hayatlarını sürdüren akademisyen adayları ve Uluslararası İlişkiler Bölümlerinde görev yapan akademisyenler için uluslararası güncel sorunlar hayati öneme sahiptir.
Özellikle uluslararası nitelik kazanmış küresel ya da bölgesel alanda meydana gelen gelişmelerin takip edilmesi hatta not edilmesi Uluslararası İlişkiler Bilim Dalının olmazsa olmaz kuralıdır.

Aslında uluslararası sorunlar, Uluslararası İlişkiler Bölümlerinin konusu olmasına rağmen birçok bilim dalı tarafından da dikkatle takip edilmekte ve okunmaktadır.
Bu nedenle Uluslararası İlişkilerde Güncel Sorunların mümkün olduğunca gündemde olan konular etrafında ve en son hali ile sunulması büyük önem arz etmektedir.
Bizde bu çalışmamızda daha çok Uluslararası İlişkiler Bölümü ve meraklıları için 10 bölümden oluşan bir kitap hazırladık.

Bölümlerimizde Türkiye’yi doğrudan veya dolaylı ilgilendiren konuları esas almanın yanında, uluslararasılaşmış olmasına da özen gösterdir.
Elbette Uluslararası Gelişmeleri değerlendirirken küresel yönlerini daha da öne çıkardık.
 

Uluslararası İlişkilerde Güncel Sorunlar isimli 478 sayfadan oluşan kitap ; Prof. Dr. Selçuk Duman tarafından yazılmış ve BERİKAN YAYINEVİ yayınevinin 05.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Türkiye’de Sigortacılıkta Fraud Hasarlar ve Örnek Olaylar pdf oku indir başlıklı makalemizde Türkiye’de Sigortacılıkta Fraud Hasarlar ve Örnek Olaylar indir, Türkiye’de Sigortacılıkta Fraud Hasarlar ve Örnek Olaylar oku ve Türkiye’de Sigortacılıkta Fraud Hasarlar ve Örnek Olaylar pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Uluslararası İlişkilerde Güncel Sorunlar pdf oku indir - PDF indir