Uçabileceğini Hayal Eden Tavuk pdf oku indir

tarafından
11
Uçabileceğini Hayal Eden Tavuk pdf oku indir

Okuyacağınız bu modern klasik, Filiz adındaki tavuğun öyküsüdür. Filiz artık emir üzerine yumurtlamak ve tüm yumurtalarının pazara satılmaya götürülmesini izlemek istemez. Her Sabah çiftliğin kapısından geleceğine göz atar, özgürce dolaşan hayvanları izler ve vahşi doğaya kaçarak kendisi için bir yumurta yumurtlamanın hayalini kurar.

Özgürlüğü, bireyselliği ve anneliği temel alarak çiftliğin geleneklere sarılı dünyasına başkaldıran, yürekli ve ilham sahibi bir dişi kahramanın hikâyesini anlatan Uçabileceğini Hayal Eden Tavuk, aynı zamanda evrensel yankının romanıdır ve dünya çapında milyonlarca okura ulaşmıştır. Tavuk, ördek, horoz, köpek, gelincik gibi hayvan karakterleriyle, Hayvan Çiftliği ve Charlotte’nin Ağı gibi İngiliz klasiklerini akla getirir. Sun-mi Hwang’ın günümüz için kaleme aldığı bu fabl, dünya edebiyatı içinde yerini almış unutulmaz bir karakterin yolculuğunu anlatır.
 

Uçabileceğini Hayal Eden Tavuk isimli 96 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Sun-Mı Hwang tarafından kaleme alınmış ve TİMAŞ GENÇ yayınevinin 15.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Devlet (2 Cilt Takım) pdf oku indir başlıklı makalemizde Devlet (2 Cilt Takım) indir, Devlet (2 Cilt Takım) oku ve Devlet (2 Cilt Takım) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Uçabileceğini Hayal Eden Tavuk pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.