Tünelden Önceki Beyaz Ev Bodrum Katı pdf oku indir

tarafından
13
Tünelden Önceki Beyaz Ev  Bodrum Katı pdf oku indir

İstanbul Boğazı’nın kıyısında, boynunda altın bir kolye ile çarmıha gerilmiş şekilde duran bir kadın cesedi bulunur. Kısa sürede tüm ülke bu gizemli cinayeti konuşmaya başlar. Aradan geçen günlerde ise farklı yerlerde benzer cesetler bulunmaya devam eder.
Kadının boynundaki kolye ise Atlas’ın ikiz kardeşi Talya’nın kolyesinin birebir aynısıdır. Atlas, kardeşi ile cinayetler arasındaki ilişkiyi bulmaya çalışırken, hayatları babaları Enzel’in çeşitli sanrılar görmeye başlaması ve tuhaf davranışları nedeniyle altüst olur.
Atlas ve arkadaşları araştırmalarına devam ederken yolları tarihi gizemli Beyaz Ev ve evin yeni sahibi ile kesişir. Cinayetler, Beyaz Ev ve Enzel arasındaki bağlantıları çözmek ve olayların perde arkasını deşifre etmek ise hiç kolay olmayacaktır!
Paranormal Hikayeler ve Tünelden Önceki Beyaz Ev kitaplarının başarılı yazarı Işıl Işık’tan, aksiyon dolu ve her bölümü merak uyandırıcı bir polisiye gerilim romanı…
Ürpertici gizemlerle dolu Tünelden Önceki Beyaz Ev’e başka bir gözle bakmaya hazır mısınız?
 
 

Tünelden Önceki Beyaz Ev Bodrum Katı isimli 304 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Işıl Işık tarafından kaleme alınmış ve YEDİVEREN YAYINLARI yayınevinin 26.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sessiz Hasta pdf oku indir başlıklı makalemizde Sessiz Hasta indir, Sessiz Hasta oku ve Sessiz Hasta pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Tünelden Önceki Beyaz Ev Bodrum Katı pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.