Tünelden Önceki Beyaz Ev pdf oku indir

tarafından
13
Tünelden Önceki Beyaz Ev pdf oku indir

Çocukluğundan beri yurt dışında yaşamını sürdüren Eren, dedesinin ölüm haberiyle birlikte İstanbul’a gelir. Cenaze işlemlerini bir an önce bitirip geri dönmeyi planlamaktadır. Ancak hiçbir şey planladığı gibi gitmez. Çünkü çocukluğunun geçtiği, içerisinde annesini kaybettiği ve dedesinden miras kalan Beyaz Ev’e yıllar sonra ilk adımını atmıştır.
Eren’i Beyaz Ev’de birçok gizemli olay beklemektedir. İlk olarak evin sınırlarındaki bir ormanda insan parçaları bulunur. Hemen ardından ise evin içerisinde doğaüstü ve açıklanamayan olaylar yaşanır. Günden güne karmaşıklaşan olaylar dizisine, 162 odalı Beyaz Ev’in lanetli olduğu ve zaman içerisinde kendiliğinden büyüdüğü dedikoduları eklenir. Üstelik Eren, soruşturmayı yürüten Komiser Emris tarafından da baş şüpheli ilan edilmiştir.
Eren ve Emris için tüm bu gizemli olayları çözmek kolay olmayacaktır. Çünkü hiçbir şey tahmin ettikleri gibi değildir ve olayların sonunda çok büyük bir sürpriz onları beklemektedir.
Korku hikâyelerinin başarılı anlatıcısı ve araştırmacısı Işıl Işık’tan, her sayfası merak ve heyecan dolu bir polisiye roman sizleri bekliyor.
Korkularınızla yüzleşmeye ve gizemli olayları çözmeye hazır mısınız?
 

Tünelden Önceki Beyaz Ev isimli 304 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Işıl Işık tarafından kaleme alınmış ve YEDİVEREN YAYINLARI yayınevinin 21.06.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Beyaz Zambaklar Ülkesinde (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir başlıklı makalemizde Beyaz Zambaklar Ülkesinde (Cep Boy) (Tam Metin) indir, Beyaz Zambaklar Ülkesinde (Cep Boy) (Tam Metin) oku ve Beyaz Zambaklar Ülkesinde (Cep Boy) (Tam Metin) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Tünelden Önceki Beyaz Ev pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.