Tüm Sınavlar İçin Fulleten Paragraf Soru Bankası pdf oku indir

Tüm Sınavlar İçin Fulleten Paragraf Soru Bankası pdf oku indir

Arkadaşlar merhaba ben Rüştü Hoca
 
Bu girişi hatırlıyorsunuz, klişe bir giriş oldu ama klişe bir ön söz olmayacak, mutlaka oku !!!
 
Her şeyden önce Taktiklerle Paragraf kitabımı mutlaka bitirmelisin. Henüz bitirmediysen de hemen edinip bu kitabın yanında bulundurmalısın. Çünkü şu an önünde duran bu kitap, her testinin bir kitaba bedel olduğu, her sorunun çok ciddi anlamda düşünülerek hazırlandığı bir kitaptır. Kitaptaki sorular size ciddi anlamda yol aldıracak sorulardır. Her soru sonrası yorulacak ve yol aldığınızı hissedeceksiniz.
 
“Fulleten 10 Taktik” videomu Youtube kanalımdan hatırlıyorsunuz. Bu kitabın adını belirlerken oradan esinlendiğimi de söylemeliyim.
 
Kitapta her soru tarzı ayrı ayrı verilmiş olup, ÖSYM’nin en sık kullandığı ve gerçekten sizi zorlayacak olan soru tarzlarında test sayısı daha fazla tutuldu. Mesela olumsuz soru kökleri ve çoklu sorular neredeyse her sınavın bel kemiğidir. O yüzden onların test sayısı oldukça fazla verildi.
 
“Geleceğin soru tarzları” adındaki testlere de özen gösterin ki önümüzdeki sınavlarda görünce şaşırmayasınız.
 
Kitabın hazırlanışına gelince…Kitap yaz tatili sürecinde hazırlandı. Gün içerisinde tüm zamanımı çocuğuma ve eşime ayırdığım için soruları ancak geceleri yazabildim. Neredeyse tüm sorular, saat 23.00-04.00 arası zaman diliminde yazıldı desem yanlış olmaz. Bu nedenle kitabın kıymetini bilin Çünkü ben öğrencilerime çok ama çok kıymet veriyorum. İnşallah kitabı bitirince bunu anlayacaksınız.
 
Bir sonraki kitapta görüşmek üzere…
 

Tüm Sınavlar İçin Fulleten Paragraf Soru Bankası isimli 304 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Rüştü Bayındır tarafından kaleme alınmış ve PELİKAN YAYINLARI yayınevinin 20.08.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Tüm Sınavlar İçin Fulleten Paragraf Soru Bankası pdf oku indir - PDF indir