Travma pdf oku indir

tarafından
18
Travma pdf oku indir

Fısıldıyorlar, gülüyorlar, tıslıyorlar ve ağlıyorlar.
Gitgide yükseliyor sesleri, gitgide.
 
 BİZ HER YERDEYİZ. 
ARTIK KURALLARI BİZ KOYACAĞIZ. 
GELECEK BİZİM.
 
Laura Schrader ıssız bir dağ yolunda, kaza yapmış bir araçtan kurtarılır. Aracın bagajında kafatası parçalanmış bir çocuk cesedi bulunmaktadır. Dahası, kazanın gerçekleştiği bölgeye yakın bir köyün tüm sakinleri aniden ortadan kaybolmuştur. Birbiriyle bağlantılı bu olayları inceleyen psikolog Robert Winter ve emniyet güçleri büyük bir bilmeceyle karşı karşıya kalır çünkü yaşadığı travmayı atlatamayan Laura Schrader’in köyde olanlarla ilgili ilk ifadesi hayal ürünü gibi görünmektedir. Laura başına gelenleri Robert Winter’e anlattıkça ve köyde arama başlatan polis kanıtlara ulaştıkça bu kâbustan uyanmak daha da imkânsızlaşır…
 
“Psikolojik gerilimin yeni ustası!”
Elle France 
 
“Wulf Dorn, okuyucusunun kalp atışlarını nasıl hızlandıracağını çok iyi biliyor.”
la Repubblica
 
 

Travma isimli 328 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Wulf Dorn tarafından kaleme alınmış ve PEGASUS YAYINLARI yayınevinin 14.11.2017 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Arka Sıradaki Çocuk pdf oku indir başlıklı makalemizde Arka Sıradaki Çocuk indir, Arka Sıradaki Çocuk oku ve Arka Sıradaki Çocuk pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Travma pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.