Toplumu Ayakta Tutan Milli ve Manevi Değerler pdf oku indir

Toplumu Ayakta Tutan Milli ve Manevi Değerler pdf oku indir

Kainatın hılkat sebebi insandır. Her şey insan için yaratılmıştır. İnsanlar bir araya gelir, toplumu meydana getirirler. 

Toplumu sağlıklı bir toplum olabilmesi ve ayakta kalıp uzun ömürlü olabilmesi için de bir takım değerlere sahip olması gerekir. Bunlar Milli ve Ma’nevi değerlerdir.
Milleti ayakta tutacak, mirasına ve menfeatine sahip çıkacak şahsiyetli nesillere sahip olması gerekir. Bunun için gençliğimize sahip çıkalım. Onları iyi yetiştirelim, cehaletten ve zararlı alışkanlıklardan koruyalım.
 
 

Toplumu Ayakta Tutan Milli ve Manevi Değerler isimli 100 sayfadan oluşan kitap ; Arş. Gör. Mehmet Altunkaya tarafından yazılmış ve Z KİTAP yayınevinin 29.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Muhtasar Mukaddime-i Cezeriyye Şerhi pdf oku indir başlıklı makalemizde Muhtasar Mukaddime-i Cezeriyye Şerhi indir, Muhtasar Mukaddime-i Cezeriyye Şerhi oku ve Muhtasar Mukaddime-i Cezeriyye Şerhi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Toplumu Ayakta Tutan Milli ve Manevi Değerler pdf oku indir - PDF indir