Ticaret Hukuku – Uygulamalı Ders Örnekleri İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Ders Kitapları Dizisi: 1 pdf oku indir

Ticaret Hukuku – Uygulamalı Ders Örnekleri İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Ders Kitapları Dizisi: 1 pdf oku indir

Kitabın son basısından bu yana uzun bir süre geçmediğinden, bu basıda eserde çok fazla değişiklik yapılmasına ihtiyaç duyulmamıştır. Bununla birlikte bu basıda genç meslektaşım sevgili Cem tarafından kitaba, eski basılara benzer şekilde güncel uyuşmazlıklar örnek alınarak hazırlanan ve bendeniz tarafından da gözden geçirilen toplam yedi adet yeni olay eklenmiş, haksız rekabete, şirketler hukukuna ve kıymetli evraka ilişkin artık tarihi değer taşıyan üç olay ise eserden çıkarılmıştır. Böylece eserde yer verilen olay sayısı, karar incelemeleri dahil toplam doksan dokuza ulaşmıştır.

Eski basıdan aktarılan bazı olaylar yeni sorularla zenginleştirilmiş, tüm olaylara ilişkin verilen literatürün yanı sıra yargı kararları güncellenmiş, bu basıda da mümkün oldukça yakın tarihli eserler ve içtihatlar seçilmiştir.
 

Ticaret Hukuku – Uygulamalı Ders Örnekleri İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Ders Kitapları Dizisi: 1 isimli 308 sayfadan oluşan kitap ; Prof. Dr. Abuzer Kendigelen tarafından yazılmış ve ON İKİ LEVHA YAYINCILIK yayınevinin 15.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Nizamname İcra Müdür ve Müdür Yardımcılığı Konu Anlatımı pdf oku indir başlıklı makalemizde Nizamname İcra Müdür ve Müdür Yardımcılığı Konu Anlatımı indir, Nizamname İcra Müdür ve Müdür Yardımcılığı Konu Anlatımı oku ve Nizamname İcra Müdür ve Müdür Yardımcılığı Konu Anlatımı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Ticaret Hukuku – Uygulamalı Ders Örnekleri İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Ders Kitapları Dizisi: 1 pdf oku indir - PDF indir