Tesla Sihirbaz pdf – PDF EPUB E-Kitap Oku, İndir

Tesla Sihirbaz pdf


Tesla Sihirbaz pdf

Radyo, robotlar ve hatta radar için ilham kaynağı olarak kabul edilen Nikola Tesla (1856-1943), modern elektriğin koruyucu azizi olarak adlandırılmıştır. Orijinal materyale ve daha önce mevcut olmayan belgelere dayandırılarak hazırlanan bu kitap, birçok kişi tarafından modern elektrik teknolojisinin kurucu babası olarak kabul edilen Tesla’nın en ayrıntılı biçimde ele alınmış biyografisidir. Tesla’nın çalışmaları arasında alternatif akım, floresan ve neon aydınlatma yer almaktadır. “Sihirbaz, olağanüstü bir adamın gerçekten dikkate değer bir biyografisidir. ‘Zamanının ilerisinde’ ifadesi bugün çok sık kullanılıyor, ancak Nikola Tesla söz konusu olduğunda ‘zamanının ilerisinde’ bu adamın dehasını anlatmakta kifayetsiz kalıyor. Marc Seifer eseriyle, yalnızca Tesla’yı değil, yaşadığı dönemi de anlamamızı sağlıyor.”—Nelson DeMille “Erken dönem elektrik bilimiyle uğraşan büyük bir mühendisin derin ve kapsamlı bir biyografisi… Şiddetle tavsiye edilir.”— American Association for the Advancement of Science (Amerikan Bilimsel Gelişme Birliği) “Canlı, açıklayıcı. . . bir girişimci, deneysel fizikçi ve mucit olarak Tesla’nın şimdiye kadarki en kapsamlı biyografisi.” —Publishers Weekly
 

{yayınevi} yayınevinin {yayın tarihi} tarihinde ve {baskı sayısı} sayısı ile
{başlık} isimli kitap Marc J. Seifer tarafından {sayfa sayısı} sayfa olarak yazılmıştır.
{başlık} isimli kitabı inceleyebilir. Dilerseniz Özetini indirebilir, Veya Sizler için maile link olarak gönderebiliriz. Yasak hakları olan kitapları lütfen istemeyniz. Ücretini ödeyip sizlerde katkıda bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Hayvanlaşan İnsan (Ciltli) pdf başlıklı makalemizde Hayvanlaşan İnsan (Ciltli) indir, Hayvanlaşan İnsan (Ciltli) oku ve Hayvanlaşan İnsan (Ciltli) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Tesla Sihirbaz pdf indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?