Teksas’tan Hakikate Yolculuk pdf oku indir

Teksas’tan Hakikate Yolculuk pdf oku indir

Bu kitapta “hakikat”e yönelik zorlu, öğretici ve etkileyici bir yolculuğa tanıklık ediyoruz. Teksas’ta başlayıp farklı dönemeçlere uğrayarak gövdeleşen hem fiziksel hem de içsel bir yolculuk bu. Her bir aşaması; arayış, çırpınış ve zorlukların yanı sıra sabır ve teslimiyetin güzel örnekleriyle dolu.
Çarpıcı betimlemelerle resmedilen doğanın, sıra dışı bir ailenin ve çocukluğun, şehir hayatındaki savruluş ve karşılaşmaların, dinsel kıyaslama ve sorgulamaların, yeni dostlar eliyle açılan farklı kapıların, acı ve sevinçlerin eşlik ettiği bu yolculuğa dair anılarını paylaşıyor bizimle Najla Tammy Kepler. Düşündürerek, hüzünlendirerek, gülümseterek aktarıyor yaşamının bir dönemindeki önemli kesitleri. Yalın ve akıcı bir dille yazılmış olması, Teksas’tan Hakikate Yolculuk’a edebî bir boyut ve tat da katıyor.
 

Teksas’tan Hakikate Yolculuk isimli 144 sayfadan oluşan kitap ; Najla Tammy Kepler tarafından yazılmış ve TEMMUZ KİTAP yayınevinin 06.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Efruz’un Mektubu pdf oku indir başlıklı makalemizde Efruz’un Mektubu indir, Efruz’un Mektubu oku ve Efruz’un Mektubu pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Teksas’tan Hakikate Yolculuk pdf oku indir - PDF indir