Tek Yalnız Ben Değilim pdf oku indir

tarafından
10
Tek Yalnız Ben Değilim pdf oku indir

Tek Yalnız Ben Değilim Jean-Louis Fournier’nin en melankolik, en hüzünlü ve belki de en vurucu anlatılarından biri.
 
“Yalnız olmaktan bıktım artık, bıktım her geçen gün daha yalnız, daha yaşlı, daha çirkin olmaktan. Bunların başıma geleceğini bilseydim hiç yaşlanmazdım.
Yazın en sıcak günleri, boğuluyorum sıcaktan, hükümetin yaptığı sert uyarılara rağmen yakınlarım –artık yakınım değil de uzaktan tanıdıklarım oldular– arayıp yeterli miktarda su içip içmediğimi sormuyorlar.
Herkes beni terk etti, on yıl önce karım Sylvie, kısa bir süre önce de küçük kedim Salomé, bir başka deyişle hayatımı sürdürmeme yardımcı olan herkes beni terk etti.
Evim artık benim için fazla büyük ve karşı komşularımın panjurları da sürekli kapalı.”
 
Fournier, kara mizahı kaleminden eksik etmeden, mağazada unutulup annesini bekleyen bir çocuğun huzursuz masumiyetiyle anlatıyor yalnızlığını.
 

Tek Yalnız Ben Değilim isimli 152 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Jean-Louis Fournier tarafından kaleme alınmış ve YAPI KREDİ YAYINLARI yayınevinin 22.01.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Dede Korkut Hikayeleri pdf oku indir başlıklı makalemizde Dede Korkut Hikayeleri indir, Dede Korkut Hikayeleri oku ve Dede Korkut Hikayeleri pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Tek Yalnız Ben Değilim pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.