Tasavvuf Büyüklerinin Görüşleri Işığında Hacı Bektaş-ı Velî’nin Eserleri pdf oku indir

Tasavvuf Büyüklerinin Görüşleri Işığında Hacı Bektaş-ı Velî’nin Eserleri	 pdf oku indir

Allah Teâlâ Buyurur ;
Ey Ademoğlu ! Kim benim kazâma râzı olmaz ve belâma sabretmezse o başka bir Rabbe sığınsın. Ey Ademoğlu, benden razı ol ki, ben de senden razı olayım ve seni muhabbetimle rızıklandırayım. Ey Ademoğlu sen de diliyorsun, ben de diliyorum, fakat yalnızca benim dilediğim olur. Ne zaman benim dilediğime razı olursan, o zaman istediğini veririm sana. Ey Ademoğlu, senin günbegün kıldığın namazdan ben razıyım, sen de gücün yettiğince benden razı ol. Yarının rızkını isteme benden, ben senden yarının namazını bugün beklemiyorum. Ey Ademoğlu, Bana yakışanlardan benim kazama razı olmaktan daha sevgili hiçbir şey yoktur bana. »
 

Tasavvuf Büyüklerinin Görüşleri Işığında Hacı Bektaş-ı Velî’nin Eserleri isimli 147 sayfadan oluşan kitap ; Ayyüce Turan tarafından yazılmış ve DEĞİŞİM YAYINLARI yayınevinin 20.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Hz Peygamber’in Dini Anlatma Usulü pdf oku indir başlıklı makalemizde Hz Peygamber’in Dini Anlatma Usulü indir, Hz Peygamber’in Dini Anlatma Usulü oku ve Hz Peygamber’in Dini Anlatma Usulü pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Tasavvuf Büyüklerinin Görüşleri Işığında Hacı Bektaş-ı Velî’nin Eserleri pdf oku indir - PDF indir