Tahir Sami Bey’in Özel Hayatı pdf oku indir

tarafından
12
Tahir Sami Bey’in Özel Hayatı pdf oku indir

Tahir Sami Bey’in Özel Hayatı, esasen günümüzde bir kitapseverin hususi çerçevesini vermek isteyen bir çalışma. Esere edebi mahiyet kazandıran husus, hem modern kurgusundan hem de uzun hikâye formatındaki anlatımından kaynaklanıyor. Temel niteliği ise bir tutku hikâyesi oluşunda aranmalıdır. Çoğu tutkular gibi sahibini bir başına bırakan ve dramatik sona doğru götüren bir serüvenin hikâyesi…

Yazar, Tahir Sami Bey’in kişiliğindeki temelleri üç kuşak öncesine kadar götürüyor. Asıl işi ve çalıştığı mekân, esrarengiz denilebilecek yapısıyla okurda merak uyandırıyor. Biz özellikle bu kitapta “özel hayatın” ele alınış ve irdelenişini arayabiliriz. Ama yazar burada bir psikolojik tahlil ve kışkırtıcı bir açılım yerine; toplumumuzun değer hükümlerine bağlı kalarak meselenin özüne işaret etmekle yetiniyor.
 

Tahir Sami Bey’in Özel Hayatı isimli 163 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Mustafa Kutlu tarafından kaleme alınmış ve DERGAH YAYINLARI yayınevinin 01.09.2017 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Beren ile Luthien pdf oku indir başlıklı makalemizde Beren ile Luthien indir, Beren ile Luthien oku ve Beren ile Luthien pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Tahir Sami Bey’in Özel Hayatı pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.